Ukraine  Украина  Україна
innovation agro
agroinnovationinua@gmail.com
+380974931299
 


Ми піднімаємо рентабельність вашого бізнесу!

Новини

Все під контролем. Інноваційний метод контролю здоров'я продуктивного стада корів.

Зоотехнік, керівник і власник прагнуть бути завжди впевненими, що на фермі все під контролем! І в деяких випадках встановити цей контроль легко, а в деяких - складніше. Особливо це не просто, якщо мова йде про здоров'я молочного стада на фермах, де прибуток залежить від стану тварин, які не вміють говорити.

 

Успіх молочного тваринництва полягає в першу чергу в правильно побудованій технології, де враховані фізіологічні особливості організму, комфорт корови і показники її здоров'я.

вимірювання PH рубця у корів

Ацидоз, кетози і інші захворювання пов'язані з помилками в годуванні приносять власникам ферм величезні збитки. Так як ці захворювання знижують продуктивність корів практично вдвічі. Гострі форми захворювань розвиваються швидко і можуть привести до загибелі тварин. А хронічні хвороби, навпаки протікають малопомітно, в прихованій субклінічній формі. Тому слід зробити висновок, що важливу роль і свою увагу фермер повинен направити на чітку і швидку діагностику, а також профілактику захворювань і контроль здоров'я молочного стада.

Для контролю за продуктивним стадом на фермі розроблені цілі системи моніторингу поведінки тварин, які включають контроль зовнішнього та внутрішнього стану здоров'я:

Найскладнішим і найбільш інформативним методом є відстеження активності рубця. Найважливіший показник - це PH рубця. Вимірювання значень PH рубця надає найточнішу інформацію про те, як працює рубець, а значить і про те, як засвоюється корм. Мета: звести до мінімуму коливання значення PH і тримати його на рівні в середньому 6,2 - 6,4, протягом якомога довшого часу.

Але багато складних питань стають простими завдяки інноваційним рішенням. Компанія «Moonsyst» розробила систему, яка натисненням однієї кнопки дозволяє тримати під контролем стан рубця у корів на молочних фермах. Ця розробка об'єднала знання інженерів і зоотехніків, досягнення електроніки і винаходи нових матеріалів. Розробка являє собою електронний болюс (капсулу) розміром 10 * 2 см, який через стравохід потрапляє в ретикулум тварин і без будь-яких побічних дій для корови передає цінні дані про температуру і PH. Вимірювання передаються на ресивер за допомогою радіо сигналу кожні 10хвилин з точністю +/- 0,001 PH. Така точність і швидкість отримання важливої ​​інформації сприяє своєчасним коригуванням раціону, поліпшенню якості молока, оптимізації кормового раціону, економії на ветеринарному обслуговуванні, а також недопущення вибракування і падежу худоби.

Після обробки даних про PH і температурі системою «Vetasyst», керівник або зоотехнік отримує на електронну пошту ряд попереджень або рекомендацій, які ґрунтуються на досвіді інших виробників молока, фермерів і ветеринарів, користувачів системи. Дані зручно представлені на будь-якому пристрої від комп'ютера до мобільного телефону і не вимагають додаткового програмного забезпечення.болюс для контролю корів

Інвестиції в основний виробничий ресурс виправдані в любих умовах. Навіть, якщо на фермі немає помітних проблем зі здоров'ям тварин. На жаль, вони легко можуть виникнути в зв'язку зі зміною або тимчасовою відсутністю зоотехнічного персоналу.

Орієнтовна вартість пакета повної комплектації, який включає 20 болюсов, ресивер і передавальний пристрій - 8 тис євро.

 

Запити про детальної інформації та придбання можна надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. +380974931299.


Для
власників/керівників
агробізнесу
Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
банків

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
інвесторів

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
постачальників

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
UX/UI and Usability Analysis