Ukraine  Украина  Україна
innovation agro
agroinnovationinua@gmail.com
+380974931299
 


Ми піднімаємо рентабельність вашого бізнесу!

Новини

Льодова кірка. Чи є привід турбуватися?

 

 Кожного року ми маємо свої виклики від природи в сільському господарстві. На сьогодні викликає занепокоєння утворення льодової кірки на посівах озимих культур .На полях спостерігається утворення притертої льодової кірки. Вона створює загрозу для рослин при безперервному заляганні більше 30 днів.

 

   В сьогоднішніх умовах, коли на більшості територій присутній сніговий покрив від 25 до 50 см. А температурний режим повітря знижується від – 12 до – 18 градусів С. То мінімальна температура ґрунту на глибині вузла кущення озимини нижче – 7 градусів не опускається,а отже загрози вимерзання не має .

   Звичайно, дане явище несприятливе для рослини. Але з огляду на прогнози агрометеорологів, в найближчий час спостерігається послаблення морозів та перепади до плюсової температури . Також обов’язково чекаємо календарно – технологічного відбору зразків монолітів озимих культур, щоб в подальшому працювати з культурою .

   Декілька років тому на посівах озимої пшениці при відсутності снігового покрову та при затяжних дощах, які поступово переходили в сніг на наших полях утворилась льодова кірка. Товщина якої становила більше 5 см та ступінь розповсюдження на полі було більше ніж 80 % . Ситуація для посіві була критичною, а ми прагнули врятувати свою еліту високопродуктивного сорту. Тоді ми зважилися на експеримент і на площі 20 гектарів зробили боронування посівів легкими зубастими боронами від 3 до 5см. Ця технологічна операція дала свій позитивний результат і вплинула на покращення вегетації рослин.льодова кірка


Для
власників/керівників
агробізнесу
Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
банків

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
інвесторів

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
постачальників

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
UX/UI and Usability Analysis