Ukraine  Украина  Україна
innovation agro
agroinnovationinua@gmail.com
+380974931299
 


Ми піднімаємо рентабельність вашого бізнесу!

Новини

Вирощування кукурудзи на зерно. Найкращий світовий досвід. Урожайність кукурудзи 33,3 т/га за методом Девіда Хула.

В 2015 році американським фермером Девідом Хулом зі штату Вірджінія був поставлений світовий рекорд урожайності кукурудзи на зерно- 33,3 т/га.

 

   Хула каже, що основне  завдання полягає в тому,        щоб утримувати рослину кукурудзи зеленою на  протязі максимально довгого часу. До тих пір, поки  стебло рослини здорове і зелене, кукурудза  продовжує перетворювати енергію сонця в урожай.

 

  Рослини Хула виглядають, такими ж зеленими та  здоровими з 21% вологості зерна, наче вологість у них 36%.

   Підтримка стебла здоровим означає, що зерно може  віддавати вологу назад через качан в стебло,  відбувається процес природної сушки. Це різко  контрастує з тим, що ми бачимо в більшості інших  випадків, коли рослини починають відмирати на  початку вересня.

 

 Нижче наведені основні елементи технології вирощування кукурудзи для отримання рекордного врожаю.


Густота посіву: 125 000 насінин на 1 га. .

Обробка насіння: Насіння обробляють добривами Pentilex, (NPK 0-37-37)+ цинк, які прискорюють проростання. Насінневий матеріал також обробляли Пончо 1250 (інсектицид Bayer)+ VOTIVO (бактеріальний антинематодний препарат Bayer), навіть незважаючи на те, що ГМО гібрид Pioneer 20889YHR як стверджують, вже має широкий спектр захисту від шкідників. 

Стартер добрива: (NPK 60-30-0) плюс 2,4 кг сірки, 0,24 кг. цинку і 0,04 кг. бору -  вноситься збоку рядка 7,5 см та  5 см нижче рівня насіння. Ця операція також включає в стартер ще один продукт BioRed, це комплекс грунтових мікробів. (12-14-12% Azotobacter Vinelandii/ Clostridum Pasteurianum/ Lactobacillus  Acidophilus) Ці мікробіологічні препарати, пришвидчують перетворення поживних речовин в доступну для рослин форму.

У рядок: 7,4 кг (NPK 3-18-18). (Примітка: біологічні препарати вже довели свою силу та ефективність на полі. Це чудова можливість внести мікоризи і корисні кореневі бактерії, щоб заохотити заселення ними нових коренів. Багато американських фермерів оцінюють додаткову урожайність зерна на рівні від 1,5 до 2,5 т/га. Посів кукурудзи з внесенням добрив у рядок не уповільнює швидкість роботи сівалки, тому що кількість добрив, яка вноситься з посівом досить скромна.

Фаза 3 - 4 листка Обприскування листя  : мікробіологічним препаратом Biomate та Мікро-8. Biomate потім входить до складу кожного наступного позакореневого підживлення. Biomate містить мікроорганізми та цукор, щоб годувати мікроорганізми на листках і в грунті. Azotobacter Vinelandii/ Lactobacillus Acidophilus/ глюкоза/ фруктоза/ мальтоза/ цукроза. Micro-8 являє собою суміш мікроелементів магній, сірка, бор, мідь, залізо, марганець, молібден, цинк.  

6й листок. міжрядне внесення: Цей прохід включає в себе 160 кг азоту і 8 кг сірки. Крім того, BioMate та Assist 45 (суміш фульвокислот 4% та гумінокислот 0,5%) В цей прохід також вносять гербіцид, фунгіцид та ще одне внесення BioMate і Micro-8 +.

Перед викиданям волоті: міжрядне внесення 30 кг N в рідкій формі і 30 кг. K - два рази. Знову ж застосовуються ще один раз, BioMate і Micro-8 + .вирощування кукурудзи

Викидання суцвіття на качані:  авіаобробка сумішшю (NPK 3-18-18), амінокислоти, фунгіциду Headline (діюча речовина реpyraclostrobin, BASF) і інсектициду Tombstone (pyrethroid) . Внесення повторюється через 10 днів на стадії передмолочної стиглості, але з меншою кількістю  (NPK 3-18-18) плюс бор.

 Як бачимо, технологія отримання рекордного врожаю вимагає від виробника знань, зусиль, дисципліни і додаткових витрат, тому всі технологічні прийоми мають бути виважені і прораховані. Навіть серед фермерів США кожен з яких має середньому 400 га, тільки один з п'яти робить позакореневі підживлення. Але багато з них ще живуть стереотипом, що єдиний спосіб отримати поживні речовини для кукурузи- це через корінь.

 Аграрний центр Іновейшн +38097493129 має намір запропонувати декілька варіантів збільшення  урожайності кукурудзи за методом Девіда Хули та інших найкращих американських виробників кукурудзи, щоб допомогти Вам підняти прибутковіть вирощування цієї популярної культури.

 


Для
власників/керівників
агробізнесу
Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
банків

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
інвесторів

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
постачальників

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
UX/UI and Usability Analysis