Ukraine  Украина  Україна
innovation agro
agroinnovationinua@gmail.com
+380974931299
 

Збір ріпаку у Львівській області комбайнами New Holland. Пошук: Збір ріпаку, ріпакові столи, рентабельність ріпаку, чи вигідно вирощувати ріпак, комбайн New Holland, Вінал агро, висока врожайність ріпаку, збір урожаю ріпаку
Ми піднімаємо рентабельність вашого бізнесу!

Про агробізнес

АГРОБІЗНЕС є одним з найбільш прибуткових видів господарської діяльності та найбільш вигідних сфер для інвестування в Україні.

Щороку перспективність аграрного бізнесу тільки підвищується, адже через постійне зростання населення збільшується і потреба в продуктах харчування.

Та от скористатися цією ситуацію, нажаль, під силу не всім…

Велика кількість агарних господарств не лише не стає прибутковими, але й опиняється на межі банкрутства через брак досвіду, небажання змінюватися під сучасні потреби, застосовуючи застарілі методи роботи.

Сучасне сільськогосподарське підприємство – це складна та унікальна система, налаштування якої не менш складне ніж налаштування музичного інструменту, адже фальшиве звучання навіть однієї струни чи клавіші спотворює загальне звучання музичного твору. В сільському ж господарстві неефективна робота навіть однієї ланки (неефективна логістика, застарілий спосіб контролю посівів, неякісна організація сховищ готової продукції та ін.) може звести нанівець всю роботу.

Сьогодні успіх у агробізнесі досягається лише впровадженням передових технологій та бізнес-ідей, використанням досвіду успішних компаній та розробкою свого індивідуального плану розвитку.

Бути ефективним господарем – це значить працювати з професіоналами, а не йти довгим шляхом власних проб і помилок, тоді і результат приходить значно швидше.

Наші проекти

2.	Кукурудза Монсанто, урожайність 13 т/га в заліку, Житомирська область. урожай кукурудзи, як досягти високих урожаїв кукурудзи, Монсанто, Monsanto, технологія вирощування кукурудзи, висота кукурудзи, система захисту кукурудзи, система живлення кукурудзи, рентабельність кукурудзи

Кукурудза Монсанто, урожайність 13 т/га в заліку, Житомирська область

Для
власників/керівників
агробізнесу
Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
банків

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
інвесторів

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
постачальників

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
UX/UI and Usability Analysis