Ukraine  Украина  Україна
innovation agro
agroinnovationinua@gmail.com
+380679137236
 

перший в світі пелетний комбайнЮрій Чемерис

Експерт з техніки

Юрій Чемерис

телефон: +380972199814
e-mail: u_chemerys@i.ua
адреса: 08131, Україна,
Київська обл, Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова 18
Ми піднімаємо рентабельність вашого бізнесу!

«Медаліст» виставки Агрітехніка Ганновер

Золоту медаль найбільшої в світі міжнародної виставки сільськогосподарської техніки Agritechnica (Ганновер, Німеччина) отримав перший в світі пелетний комбайн PREMOS +5000. Німецьке сільськогосподарське товариство високо оцінило інноваційний дизайн машини, яка виробляє пелети з сільськогосподарських кормових культур безпосередньо з валка на полі. Вийшов такий собі пресс-підбирач з функцією гранулювання. Гранули завантажуються в кузов вантажівки стрічковим конвеєром і можуть бути доставлені прямо кінцевим споживачам, які використовують пелети як корм для худоби, підстилку і звичайно, як паливо для опалювальних систем. Цей інноваційний механізм дозволяє використовувати сільськогосподарську сировину для вироблення енергії, прямо з поля, тим самим знижуючи викиди CO2.

PREMOS +5000

Крім того, PREMOS +5000 також може використовуватися поза сезону збору врожаю. Завдяки додатковому шредеру для тюків він легко перетворюється на стаціонарний гранулятор для цілорічної експлуатації.

Агрегат має пропускну здатність 3- 5 тон на годину, в залежності від культури, що робить його набагато більш ефективним, ніж більшість звичайних стаціонарних грануляторів. Проходить 1-2км/ за годину,в залежності від валка, це не велика продуктивність для пресс-підбирача, але якщо враховувати, що кінцевий продукт – це гранули, які транспортуються в 3-5 разів ефективніше, то цілком виправдано.

Ось як це працює: захват 2,35 м робочої ширини піднімає валок, який потім передається з ротора подачі до конвеєрної стрічки (шириною потоку врожаю близько 800 мм.).

Сировина подається між двома прес-роликами (шириною 800 мм, 800 мм в діаметрі), кожен з яких чергується з рядами зубів і перфорації. Урожай продавлюють через матрицю отворів всередину валика. Після продавлювання гранули транспортують через внутрішню частину гвинтового конвеєра на конвеєрну стрічку і звідти в інтегрований бункер. PREMOS гранули так само легко обробляти і транспортувати, як і інші сипучі матеріали. Щільність гранул лежить між 600 і 700 кг / м 3 (в 4 рази вище, ніж соломи). 2,5 кг гранул може замінити 1 кг мазуту. Що показує економічну перевагу такого палива над мазутом та іншими видами викопних ресурсів.

Робота агрегату протестована на соломі зернових, сіні люцерни. Планується тестування на кукурудзі і ріпаку. Сировина вологою більше 16% обробці не підлягає, гранули розпадаються.

Коментар технічного експерта центру Agroinnovation Юрія Чемериса:

Зважаючи на вартість природного газу та потенціал вирощування зернових, саме використання біомаси як палива є природнім шляхом розвитку відновлювальної енергетики в Україні. За належної державної підтримки, цей агрегат або аналогічні могли б допомогти виконати зобов’язання уряду до 2020 року збільшити до 11% частку відновлювальної енергії в загальній структурі енергоспоживання.

За матеріалами
http://landmaschinen.krone.de/
https://www.youtube.com/watch?v=b6Kk-xPM_wk

Замовлення та консультація

Для консультації телефонуйте: +380972199814
e-mail: u_chemerys@i.ua


UX/UI and Usability Analysis