Ukraine  Украина  Україна
innovation agro
agroinnovationinua@gmail.com
+380679137236
 

Тепличний комбінатОлена Салига

Куратор напрямку:

Олена Салига

телефон: +380504134305
e-mail: olena.salyga@gmail.com
адреса: 08131, Україна,
Київська обл, Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова 18

Ми піднімаємо рентабельність вашого бізнесу!

Тепличні технології

Аграрний центр Innovation пропонує послуги з підбору тепличних конструкцій та обладнання провідних голландських компаній – визнаних лідерів даної галузі. Ви зможете порівняти декілька пропозицій та вибрати те, що вам найбільш підходить по ціні та якості. Саме прямі контакти з виробниками обладнання, а не з їх європейськими посередниками, дозволяють Вам отримати ціну мінімум на 20% дешевшу, ніж ту яку пропонували інші. Крім того центр допомагає уникнути купівлі зайвого обладнання, яке часто продавці рекламують, як «край необхідне», але по факту без якого можна обійтися ще декілька років.

теплиця

Тепличні комплекси – це вже не ризиковане сільське господарство, а справжній «завод з виробництва свіжих овочів найвищої якості. Експерти сходяться на думці, що вирощування в закритому ґрунті не тільки знижує інвестиційні ризики, але й дозволяє в рази підвищити виробничі показники.

Системи сучасного тепличного комплексу (клімат контроль, крапельний полив, обігрів, досвічування, обігрів, зашторювання, СО2, охолодження та ін.) роблять його ідеальним місцем для основних тепличних культур. Завдяки таким параметрам досягається врожайність: томати - 70 кг / м2, огірки -80 кг / м2, перець - 40 кг / м2. З світлокультурою урожаність ще вища. Також пропонуємо розвивати такі напрямки тепличної діяльності, як вирощування різних видів салату, цибулі, петрушки та ін.

россада в теплиці

високі технології в сільському господарстві

Замовлення та консультація

Замовте розрахунок вартості тепличного комплексу по телефону +380504134305,
e-mail: olena.salyga@gmail.com

Надаємо консультаційну підтримку підприємствам тепличної галузі +380504134305

UX/UI and Usability Analysis