Ukraine  Украина 
innovation agro
agroinnovationinua@gmail.com
+380974931299
 

культиватор для міжрядного обробітку посівів з можливістю налаштування на міжряддяВолодимир Салига

Керівник центру

Салига
Володимир Георгійович

телефон: +380974931299
e-mail: agroinnovationinua@gmail.com
адреса: 08131, Україна,
Київська обл, Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова 18
Ми піднімаємо рентабельність вашого бізнесу!

Запровадження нових технологій - шлях розвитку лідерів

Індивідуальний підхід до рослини - запорука високого врожаю

Ми вже звикли до словосполучення «індивідуальний підхід». Цей вислів зустрічається нам у багатьох сферах нашого життя. Всі ми зараз прагнемо або вимагаємо для себе індивідуального підходу як клієнти, при купівлі будь-якого товару або послуг. Прагнемо індивідуального підходу до навчання і виховання наших дітей в школі, в садочку. Не дивлячись на те, що багато організацій лише декларують цей індивідуальний підхід, а не запровадили його на належному рівні. Все одно вже на сьогоднішній день зрозуміло, що задовольняти потреби окремого індивідуума більш правильна стратегія чим орієнтуватися на спільні потреби групи.

Пропонуємо розглянути як принцип індивідуально підходу можна застосовувати в сільсько-господарському виробництві. Новітня авторська технологія стрічкого висіву сої розроблена і запроваджена корпорацією Сварог. Технологія базується на запровадженні нового методу висіву з використанням спеціальної грунтообробної , посівної техніки. Технологія передбачає точне ціленаправлене внесення добрив, які працюють суто на кореневу систему рослини, а не буря ну. Під час посіву для кожної насінини, за рахунок одночасного внесення в посівне ложе іннокулянта та стартового добрива, створюється середовище, яке сприяє прискоренню процесу проростання насіння на 3-4 дні в порівнянні з висівом по традиційній технології. Додатковими перевагами стрічкового висіву сої також є можливість збільшення кількості рослин без додаткової конкуренції між ними. Інноваційний висів дає можливість створити для кожного рядка ефект "крайнього". Застосовувати просапування з одночасним внесенням рідких добрив, забезпечує «адресне» внесення ЗЗР та комплексних мінеральних добрив прямо в рядок посіву. Зрозуміло, така велика кількість переваг методу дає свій гарантований економічний ефект. У вигляді зменшення кількості процесів обробітку, зменшення кількості добрив, підвищенні ефективності використання ЗЗР і добрив, підвищення врожайності.

Реалізація цієї по справжньому революційної технології завдячує новітнім ґрунтообробним агрегатам. Всі агрегати характеризуються багатофункціональністю, вдосконаленими вузлами, а також і інноваційними знахідками. Які дозволяють перевершити конкурентів у своїх лінійках набагато пунктів.

Кожен з агрегатів дає можливість виконання декількох операцій, які виконуються в даному випадку за один технологічний прохід, що дає можливість заощадити кошти та ресурси й зменшити собівартість виробництва 1 тони продукції.

Пружинна борона Comber

Детально про агрегати:

Глибокорозрихлювач Hercules - дає можливість здійснити за 1 прохід зрихлювання ґрунту на глибину до 60 см при допомозі 1-го ряду лап, а другий ряд культиваторних лап в той самий час здійснює обробіток ґрунту до 25 см, ряд сферичних дисків ідеально вирівнює оброблену поверхню, а спеціально розроблений фахівцями спіралеподібний сегментно-пружинний каток дає можливість розбити груддя та ущільнити ґрунт. Агрегат можна використовувати для будь-якого типу ґрунтів. Використання даного катка можливе навіть в умовах підвищеної вологості, так як за рахунок спеціального розміщення сегментів, відбувається самоочищення та відсутність забивання. Використання даного агрегату дає можливість: підірвати плужну підошву; відновити капілярну структуру ґрунту; підрізати та перемішати з верхнім шаром ґрунту корені та стебла рослинних решток; вирівняти поверхню поля; підготувати ґрунт до посіву; а саме головне - при обробітку 1-го ряду лап на глибину 37-40 см, а другого ряду лап 15-17 см. - витрата пального становить 14-15 л/га. Глибокорозрихлювачі виготовляються з робочою шириною від 2,2 метра для тракторів потужністю 110-120 к.с. і до 6 метрів для тракторів з потужністю 450-500 к.с.

Глибокорозрихлювач Hercules

Пружинна борона Comber у виконанні від 12 до 24 метрів, та з товщиною пружинних спеціально загартованих зубів 7 та 12 мм. За рахунок 10-ти можливих варіантів налаштування кута агресивності зубів дають можливість виконувати наступні операції: руйнування ґрунтової кірки; передпосівний обробіток ґрунту; закриття вологи; просапування посівів озимини восени та ранньою весною по мерзлоталому ґрунту. Опційно на даний агрегат може встановлюватись система по внесенню рідких добрив та КАСу з бочкою об’ємом понад 5 м.куб.. Що дає можливість вносити ціленаправлено рідкі добрива під кореневу систему рослин або заробляти в ґрунт. Цим самим мінімізуючи відсоток їх випаровування. Бочку великого об’єму можна використовувати для оптимізації процесу логістики під час обприскування посівів.

Сівалка Prime Twine 3000 являє собою унікальне рішення. Поєднання компонентів сівалки створює оптимальні умови для кожної насінини. Сівалка дозволяє вносити швидкорозчинних сухі добрива під рядок посіву на глибину 12-15 см. А також з зміщенням в бік від рядка посіву на 5 см з метою уникнення інтоксикації насіння. І розчіпчених в момент, коли є найбільш ефективним для рослини. Унікальність висівного апарату заключається в тому, що висівний диск обертається разом з вакуумною камерою, що в забезпечує відсутність втрати вакууму та зношування диску. За рахунок кріплення на магнітах, забезпечується точна кількість насінин на 1 метр. Однаково витримується глибину посіву. Відстань від дозуючого апарату до посівного ложе - зменшена з метою мінімізації травмування насіння.

В посівне ложе разом з насіниною вноситься стартове або мікродобриво та добавляється рідкий інокулянт (у випадку здійснення висіву сої, гороху, квасолі). Під дією рідини стартове добриво миттєво розчіплюється. Насінина набубнявіє, та одразу ж всмоктує необхідну на початковому етапі розвитку кількість добрива. В залежності від типу грунту та його вологості, на висівному апараті налаштовуються прикочуючі V-подібні прижимні колеса, котрі забезпечують бездоганне зчеплення насіння в ґрунтом. Результатом роботи даного висівного апарату є рівномірність та точність сходів, а саме основне - насіння сходить на декілька днів раніше в порівнянні з висівом по традиційній технології. Бункери з насінням розташовані над висівними апаратами таким чином, що завантажене насіння прямотоком подається до висівного апарату та не травмується взагалі, що являється вирішенням проблеми для дводольних, зокрема для сої та гороху.

Іннокулянт, потрапивши в ґрунт безпосередньо на насінину в посівне ложе, розпочинає свою дію одразу ж після проростання насіння. За рахунок внесення за допомогою системи, яка захищена від дії факторів навколишнього середовища, по максимум зберігає свою життєдіяльність.

Не зважаю на вже перераховані переваги сівалки. На наш погляд головною її перевагою є можливість налаштування даної сівалки під висів з міжряддям від 30 см до 1,4 м. А також можливість здійснення висіву стрічкою з міжряддям 45х15, 50х20 см.

культиватор - Fighter

Основною ж родзинкою даної технології являється на один погляд звичайний культиватор - Fighter. Даний культиватор призначений для міжрядного обробітку посівів з можливістю налаштування на міжряддя від 30 см. до 1,4 м. Це дає можливість провести просапування посівів, зруйнувати кірку, відкрити доступ повітря до кореневої системи рослини. Агрегат оснащений паралелограмною системою ведення глибини, індивідуальним налаштування кожної трьох з стрільчаних лап, шириною 15, 20 або за бажанням 30 см. Додатково встановлене на рамі культиватора обладнання по внесенню рідких добрив для позакореневого живлення чи обприскування посівів може скоротити витрату ЗЗР чи добрив понад 50%, за рахунок здійснення культивації міжряддя і ціленправленого обприскування посівів. Окрім цього культиватор обладнаний системою автоматичного точного підрулювання. Яка за рахунок відеокамери, що розрізняє рядок посіву від бур’янів та за рахунок гідравлічного блоку забезпечує точне ведення секцій культиватора максимально близько до рядка без його підрізання. Камера подає сигнал на комп’ютер трактора, зєднаний через систему ISOBUS трактора з гідравлікою трактора. Це дозволяє миттєво відреагувати на відхилення руху трактора й вирівняти раму культиватора. Діапазон руху рами культиватора прикріпленого до гідроблока становить 20 см як в ліво так і вправо. Що дозволяє: уникнути підрізання рослин на схилах, при боковому "уводі" трактора, збільшити робочу швидкість до 12 км/год,та продуктивність напрацювання 75-80 га/добу.

Поєднання всіх компонентів в даному агрегаті є технологічним проривом в системі захисту рослин. Механічний обробіток, ціленаправлене внесення як ЗЗР та добрив, в одному процесі дає відчутне заощадження ресурсів.

Використання вищевказаних агрегатів в комплексній технології в порівнянні з традиційною технологією, надає багато переваг. Наприклад, за рахунок оптимізації кількості проходів агрегатів у 2 рази- зменшити навантаження на ґрунт. За рахунок оптимізації робочих процесів, скоротити використання ДП на 35-40 %. За рахунок точного та ціленаправленого внесення добрив під час посіву, заощадити 30-% їх кількості. Отримати рівномірні, точні та ранні сходи, що дає можливість здійснювати обробіток без розриву на фази розвитку. За рахунок ціленаправленого внесення - скоротити витрати ЗЗР на 50%.

Використання технології гарантовано підвищує врожайність при інших рівних умовах вирощування. Технологія може застосовуватись для вирощування цукрових буряків, кукурудзи, квасолі та інших культур.

Додаткова інформація за номером +380972199814

Умови співпраці

  •   Безкоштовна перша консультація по телефону, визначення кола питань та цілей
  •   Зустріч з клієнтом. Аналіз показників, технологій, бізнес-планів, структури
  •   Виїзд на господарство та аналіз роботи на місці
  •   Звіт про шляхи оптимізації та збільшення ефективності
  •   Контроль за виконанням

Наші принципи

  •   Професійність
  •   Практичний досвід
  •   Конфіденційність
  •   Реальні результати
Для
власників/керівників
агробізнесу
Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
банків

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
інвесторів

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
Для
постачальників

Послуги центру для Власників/керівників агробізнесу
UX/UI and Usability Analysis